Objednejte si překlad online 24/7

Zde nahrajte svůj dokument a zadejte objednávku.

Potřebujete individuální pomoc nebo radu?

Pošlete nám e-mail a my vám rádi pomůžeme.

Exkluzivní nabídky pro firemní zákazníky!

Rámcové smlouvy se společnostmi 

Velké společnosti a úřady, které pravidelně využívají naše překladatelské služby, mohou využít smlouvu s mnoha výhodami! Ta nám navíc pomáhá budovat efektivní a úspěšnou spolupráci.

Co je uvedeno v rámcové smlouvě se společností?

Firemní zákazníci s rámcovou smlouvou mohou nahrávat dokumenty přímo do našeho systému pro správu překladů (TMS – Translation Management System). Odtud si také mohou stahovat hotové překlady. Celý proces překladu se tak stává zjednodušuje a je celkově přehlednější a bezpečnější. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte obrátit na svého projektového manažera. V rámci rámcové smlouvy se žádné informace neposílají e-mailem, což zajišťuje bezpečnost vašich údajů – to je pro nás velmi důležité. Kromě toho pro vás vytváříme „terminologickou databázi“, tzv. termbase. Díky tomu můžeme vaše texty překládat ve stejně vysoké kvalitě při zachování správné terminologie pro vaši společnost.

Certifikovaná kvalita

Jasná komunikace bez ohledu na jazyk hraje pro úspěch vašeho podnikání zásadní roli. Špatný překlad může výrazně přispět k negativnímu dojmu o vaší společnosti. Je velmi důležité, aby vaše komunikace probíhala od začátku až do konce na nejvyšší možné úrovni kvality. Agentura The Translator Group je certifikována podle evropských a severoamerických norem, což je zárukou optimálních výsledků.

Výhody rámcových smluv se společnostmi

  • Jednoduchý proces
  • Úspory nákladů
  • Větší bezpečnost dat
  • Zaručená kvalita
  • Měsíční fakturace místo vyúčtování zálohových plateb
  • Kontaktní osoba, která je obeznámena s vaší společností

Ozvěte se!

Skupina The Translator Group vychází vstříc požadavkům firemních zákazníků zavedením služby The Business Translator: kontaktujte nás e-mailem.

Těšíme se, že nám napíšete!

Tyto společnosti věří v naši kvalitu!

<
>