Do naší celosvětové sítě patří výhradně profesionální překladatelé, kteří překládají rychle, pečlivě a přesně do svého rodného jazyka. Naši překladatelé mají nejen vynikající znalosti lingvistiky a gramatiky, ale jsou také mimořádně dobří v idiomatickém v

The Native Translator má k dispozici 5 500 překladatelů s různými specializacemi. Bez ohledu na téma si tedy vždy můžete vybrat z nabídky vysoce kvalifikovaných odborníků.

Odborné překlady – rychlé a přesné

Odborník vždy po ruce

Díky naší mezinárodní síti profesionálních překladatelů můžeme nabídnout rychlé a kvalitní online překlady – po celý rok, sedm dní v týdnu.
Stručně řečeno: Nejvyšší kvalita v nejkratším možném čase, přičemž proces objednání je jednoduchý a pohodlný. To je The Native Translator.

Přesné odborné překlady

Díky široké nabídce překladatelských služeb víme, že dokážeme vyhovět vašim potřebám. Bez ohledu na to, zda se jedná o právní dokument, diplom nebo ověřený překlad rodného či oddacího listu. Nabízíme také špičkové překlady lékařských brožurfinančních zpráv, právních dokumentůvýročních zprávtechnických příručekinternetových stránek marketingových/PR materiálů – v libovolném oboru. Bez ohledu na to, zda zastupujete mezinárodní firmu, nebo individuálního klienta, zaručujeme, že váš překlad bude zpracován s maximální odborností překladatelem s dlouholetou praxí ve vašem oboru.

Rodilí mluvčí s odbornými znalostmi

Výběr správného překladatele hraje pro kvalitní překlad klíčovou roli. Překladatel musí mít znalosti rodilého mluvčího – a to v jazycích, do kterých překládá, i v jazycích, z nichž překládá. Pro správný výklad textu a jeho plné zohlednění v překladu jsou navíc nezbytné rozsáhlé znalosti odborné terminologie ve vašem oboru.

Zde uvádíme některé z oborů, v nichž dokážeme překládat: 

Další informace získáte po kliknutí na příslušné pole.

Tyto společnosti věří v naši kvalitu!

<
>