Objednejte si překlad online 24/7

Zde nahrajte svůj dokument a zadejte objednávku.

Potřebujete individuální pomoc nebo radu?

Pošlete nám e-mail a my vám rádi pomůžeme.

Globální překladatelská agentura s certifikátem ISO

Ověřené překlady od agentury The Native Translator 24/7!

The Native Translator je globální překladatelská agentura s certifikátem ISO 17100, která je součástí skupiny The Translator Group. S více než 60 webovými stránkami po celém světě, které nabízejí naše překladatelské služby, a více než 5 500 profesionálními překladateli patříme mezi přední světové překladatelské agentury v oblasti poskytování kvalitních online překladů.

Očekáváme, že do roku 2023 budeme lokálně přítomni na více než 40 trzích a naše webové stránky budou dostupné v 25 jazycích. Díky tomu plánujeme nabízet překlady online z a do více než 30 jazyků. V rámci naší služby pro společnosti, The Business Translator, již překládáme z a do více než 100 jazyků.

Pokud potřebujete přeložit text nebo dokument z/do jazyka, který není uveden v  seznamu jazyků, můžete nám napsat e-mail a my se vám během několika hodin ozveme s nabídkou a termínem dodání překladu.

„Místní“ přítomnost je pro nás velmi důležitá. Překlad je především o tom, že je odpovídá všemu, co je „místní“. Musí splňovat schopnost zprostředkovat význam a tón, v němž je dokument nebo text napsán, a zpřístupnit vše obchodnímu partnerovi nebo zákazníkovi na druhé straně zeměkoule, sbližovat lidi a vytvářet základ pro porozumění, obchodní příležitosti a prosperitu.

Tyto společnosti věří v naši kvalitu!

<
>