Online překlady ISO 17100

Specializované překlady a ověřené překlady online!

V agentuře The Native Translator se specializujeme na rychlé a jednoduché realizace vysoce kvalitních překladů přímo online. Nabízíme rychlé služby, ale navíc jsme k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Máme překladatele po celém světě v různých časových pásmech, takže jsme vždy připraveni vám pomoci s překladem, bez ohledu na to, zda se jedná o kvalifikovaný specializovaný překlad, ověřený překlad, nebo prezentaci v aplikaci PowerPoint.

Specializované překlady

Bez ohledu na to, s jakým tématem potřebujete pomoci, máme kvalifikované specializované překladatele s dovednostmi, které hledáte, ať už jde o právo, finance, medicínu, nebo techniku/technologie. Díky tomu, že máme k dispozici více než 5 500 vysoce kvalifikovaných překladatelů, jsme téměř vždy schopni realizovat vaše požadavky na překlady.

Ověřené překlady

Ověřené překlady právních a finančních dokumentů ve více než 600 jazykových kombinacích; a jsme tu pro vás 24 hodin denně, 365 dní v roce. Vždy se snažíme využít překladatele certifikovaného v zemi, kde má být překlad použit.

Překlady se zárukou kvality podle normy ISO 17100

Od roku 2011 jsme držiteli certifikátu kvality a od roku 2015 pak splňujeme požadavky nové normy ISO 17100. Získání certifikátu ISO znamená, že jsme investovali peníze a úsilí do zdokumentování a ověření všech našich procesů: od požadavků kladených na překladatele a jejich nábor až po zajištění kvality každého jednotlivého překladu, který zrealizujeme. Využíváme například výhradně profesionální absolventy  kompletního vysokoškolského studia překladatelství, kteří se specializují na oblast v níž překládají. Všechny překlady kontroluje druhý překladatel se stejnou kvalifikací jako první překladatel. Dodržování stanovených kritérií pro certifikaci pravidelně kontroluje orgán, který nám certifikát udělil. Jako certifikovaná překladatelská agentura poskytujeme také záruku kvality překladů, které realizujeme.

Důvěrnost

Se všemi údaji a informacemi, které v souvislosti se zakázkou obdržíme, zacházíme přísně důvěrně. Všichni naši zaměstnanci – projektoví manažeři, překladatelé i kancelářští pracovníci – jsou vázáni přísným závazkem mlčenlivosti.

Kolik stojí překlad?

Nahrajte svůj dokument přímo na náš překladatelský portál a do minuty obdržíte přímou odpověď s cenou a předpokládaným termínem dodání překladu. Překlad můžete objednat a zaplatit platební kartou online. Přijímáme: Amex, Diners, Mastercard, Visa, PayPal a ApplePay.

Máte nějaké dotazy? Nebo byste možná chtěli více informací?

Můžete nás kontaktovat 24/7 na e-mailu a uděláme vše proto, abychom vám odpověděli během 30 minut.

The Native Translator je překladatelská agentura certifikovaná podle normy ISO 17100 se specializuje na poskytování kvalifikovaných překladů přímo online.

Tyto společnosti věří v naši kvalitu!

<
>