Objednejte si překlad online 24/7

Zde nahrajte svůj dokument a zadejte objednávku.

Potřebujete individuální pomoc nebo radu?

Pošlete nám e-mail a my vám rádi pomůžeme.

The Native Translator je překladatelská agentura s certifikátem kvality, která je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce!

Nabízíme překlady do více než 100 jazyků, včetně těch „marginálních“. Autorizované a ověřené překlady. Kvalifikované specializované překlady v oblastech práva, financí, medicíny a techniky/technologií. Přehled naší nabídky naleznete zde.

Rychlé, cenově dostupné, s důrazem na kvalitu a profesionalitu

Vysoce kvalitní překlady jsou výsledkem jasně dané strategie

Kvalita je definována jako: „Norma něčeho poměřovaná s jinými věcmi podobného druhu; stupeň dokonalosti něčeho.“ Naše dlouhodobá strategie vychází z touhy uspokojit potřeby velmi náročných zákazníků, kteří si uvědomují důležitost kvality a vědí, co chtějí a potřebují. Naším posláním je poskytovat vysoce kvalitní překlady do více než 25 jazyků od kvalifikovaných překladatelů a odborníků z oblastí financí, ekonomiky, práva, medicíny a techniky/technologií, a to rychleji a snadněji než jakákoli jiná překladatelská agentura.

Kromě kvality je při výběru překladatelské agentury nejdůležitější záruka důvěrnosti. Každý den zpracováváme velké množství důvěrných materiálů jménem společností, úřadů i soukromých osob na čtyřech kontinentech – a všichni nám důvěřují.

Náš recept na úspěch

Jsme přesvědčeni, že existuje pouze jeden způsob, jak zaručit realizaci překladů nejvyšší možné kvality: díky využívání služeb profesionálních překladatelů, kteří překládají do svého rodného jazyka a kteří jsou odborníky v jedné z našich oblastí; Jen tak můžeme realizovat optimální překlady, které plně odrážejí obsah, tón a význam textu. Existuje jen jedna cesta, jak toho dosáhnout – oficiální certifikace, která zaručuje, že v každém ohledu splňujeme nejvyšší možné standardy.

Šest důvodů, proč si vybrat právě agenturu The Native Translator:

  • Certifikovaná překladatelská agentura již od roku 2011, ISO 17100 (2015)
  • Výhradně vysokoškolsky vzdělaní překladatelé s minimálně pětiletou praxí
  • Ochrana údajů v souladu s požadavky normy ISO 27001
  • Ekologicky zodpovědná společnost splňující požadavky normy ISO 14100
  • Dostupnost online 24/7
  • Globální dostupnost

Tyto společnosti věří v naši kvalitu!

<
>