Finanční překlady The Native Translator

Překlady z oblasti financí od jazykově vybavených účetních a ekonomů.

Překlady ekonomických textů a finančních dokumentů ve více než 50 jazycích, profesionální, finanční překlady realizované odborně zaměřenými překladateli a certifikovanými překladateli.

Společnosti působící na mezinárodní úrovni často potřebují finanční a ekonomické texty v řadě jazyků, zejména z důvodu splnění místních požadavků na výkaznictví. U nás vaše finanční a ekonomické texty přeloží profesionální překladatelé, kteří jsou zároveň účetní nebo ekonomové - lidé obeznámeni s finančním odvětvím v dané jazykové oblasti, pro kterou je text určen. Všichni naši překladatelé ovládají výchozí jazyk, překládají do svého rodného jazyka a jsou zběhlí ve finanční terminologii.

Naši techničtí překladatelé v ekonomické a finanční oblasti mohou být prospěšní malým firmám i velkým nadnárodním gigantům.

V současné době agentura The Native Translator realizuje překlady finančních dokumentů pro přední nadnárodní společnosti, poradenské firmy a finanční instituce, jako jsou banky, investiční společnosti a pojišťovny. Nabízíme překlady do švédštiny z více než 50 výchozích jazyků – s velmi krátkými dodacími lhůtami. 

Krátké dodací lhůty i pro velmi rozsáhlé projekty

The Native Translator má precizně vyladěné postupy pro řízení projektů i kontrolu kvality a samozřejmě si poradí se všemi běžně uznávanými typy souborů. Máte rozsáhlé projekty, které vyžadují krátkou dobu realizace? Můžeme okamžitě sestavit tým překladatelů finančních textů, který bude pracovat výhradně na vašem projektu. Mezi našimi vlastními projektovými manažery máme odborníky na oblast financí, takže dnes můžeme nabídnout přední překladatelské služby pro bankovnictví, finančnictví a pojišťovnictví na trhu. Realizujeme překlady finančních dokumentů z a do více než 100 jazyků, včetně angličtiny, čínštiny, němčiny, norštiny, finštiny, francouzštiny, španělštiny, japonštiny a ruštiny. V případě rozsáhlejších překladatelských projektů se využijte službu naší agentury The Business Translator.

Obraťte se na nás například s žádostí o překlad:

 • obchodních plánů;
 • dohod;
 • brožur, letáků;
 • investičních prospektů;
 • informativních přehledů;
 • dokumentů souvisejících s pojištěním;
 • právních smluv;
 • komunikace s akcionáři;
 • dokumentů týkajících se úpadku společnosti;
 • marketingových a reklamních textů;
 • marketingových plánů;
 • prezentací;
 • tiskových zpráv;
 • výkazů o příjmech a výdajích;
 • auditních zpráv;
 • webových stránek;
 • výročních zpráv.

Překlady se zárukou kvality podle normy ISO 17100

Od roku 2011 jsme držiteli certifikátu kvality a od roku 2015 pak splňujeme požadavky nové normy ISO 17100. Získání certifikátu ISO znamená, že jsme investovali peníze a úsilí do zdokumentování a ověření všech našich procesů: od požadavků kladených na překladatele a jejich nábor až po zajištění kvality každého jednotlivého překladu, který zrealizujeme. Využíváme například výhradně profesionální absolventy kompletního vysokoškolského studia překladatelství, kteří se specializují na oblast, v níž překládají. Všechny překlady kontroluje druhý překladatel se stejnou kvalifikací jako první překladatel. Dodržování stanovených kritérií pro certifikaci pravidelně kontroluje orgán, který nám certifikát udělil. Jako certifikovaná překladatelská agentura pro překlady v oblasti financí poskytujeme také záruku kvality překladů, které realizujeme.

Důvěrnost

Se všemi údaji a informacemi, které v souvislosti se zakázkou obdržíme, zacházíme přísně důvěrně. Všichni naši zaměstnanci – projektoví manažeři, překladatelé i kancelářští pracovníci – jsou vázáni přísným závazkem mlčenlivosti.

Kolik stojí překlad?

Nahrajte svůj dokument přímo na náš překladatelský portál a do minuty obdržíte přímou odpověď s cenou a předpokládaným termínem dodání překladu textu z oblasti financí. Překlad můžete objednat a zaplatit platební kartou online. Přijímáme: Amex, Diners, Mastercard, Visa, PayPal a ApplePay.

Máte nějaké dotazy? Nebo byste možná chtěli více informací?

Můžete nás kontaktovat 24/7 e-mailem a uděláme vše proto, abychom vám odpověděli během 30 minut.

The Native Translator je překladatelská agentura certifikovaná podle normy ISO 17100, která se specializuje na poskytování kvalifikovaných překladů finančních dokumentů přímo online.

 

Tyto společnosti věří v naši kvalitu!

<
>