Objednejte si překlad online 24/7

Zde nahrajte svůj dokument a zadejte objednávku.

Potřebujete individuální pomoc nebo radu?

Pošlete nám e-mail a my vám rádi pomůžeme.

Překlady e-mailů.

Zvyšte svůj prodej – rozšiřte síť kontaktů.

Součástí provozování vícejazyčné společnosti je zasílání a přijímání e-mailů v různých jazycích. Můžete se rozhodnout, že si e-mailovou korespondenci přeložíte sami, nebo můžete ušetřit čas a objednat si profesionální překlady – váš obchodní partner v zahraničí bude navíc přesně rozumět, co mu chcete či potřebujete sdělit.

Jednoduše nám pošlete e-mailovou zprávu a jeden z našich profesionálních překladatelů její text rychle přeloží. Jsme připraveni vám pomoci i s překlady nespecializovaných obecných dokumentů, jako jsou dopisy, projevy nebo jiné typy obecných informací, které můžete potřebovat. 
 


10 způsobů, jak můžete využít e-mail přeložený v agentuře TNT:

  1. Snadný způsob, jak zcela překonat a prolomit všechny jazykové bariéry. Předejdete nedorozuměním a zvýšíte obrat.
  2. Jednoduší etablování vašeho podnikání v jiných zemích.
  3. Vysoká kvalita překladů – TNT má přísný systém kontroly a spolupracuje výhradně s profesionálními překladateli, kteří ovládají výchozí jazyk a překládají do svého rodného jazyka. Nabízíme také specializované překladatele, např. překladatele, kteří jsou zároveň stavebními inženýry, právníky atd.
  4. Překladatel překládá s ohledem na faktory místní kultury, čímž eliminuje kulturní chyby.
  5. Překlad realizuje překladatel se solidními mezinárodními zkušenostmi s poskytováním překladatelských služeb v oblasti překladů e-mailů.
  6. Rychlé dodávky, často do několika hodin.
  7. Výběr z více než 100 jazyků. Podpora je vám k dispozici 24 hodin denně, 365 dní v roce, a to ve všech hlavních světových jazycích.
  8. Ušetříte tak drahocenný pracovní čas, který můžete věnovat něčemu jinému.
  9. Důvěrný proces – všichni překladatelé agentury TNT jsou vázáni závazkem mlčenlivosti.
  10. Velmi výhodný poměr ceny a kvality; klikněte na tlačítko cenové nabídky níže a přesvědčte se sami! 

The Native Translator je součástí skupiny The Translator Group – globální komunikační a překladatelské společnosti se sídlem ve Švýcarsku. Jsme držiteli certifikátů ISO 17000 i CAN/CGSB-131.10 – evropské a severoamerické normy kvality pro překladatelské společnosti.

Tyto společnosti věří v naši kvalitu!

<
>