Übersetzung von Dokumenten

Profesionální překlady textů a dokumentů, které můžete objednat přímo online.

Překlady se zárukou kvality a ověřené překlady dokumentů a textů z oblastí práva, financí, medicíny a techniky/technologií.

Máte dokument, který potřebujete přeložit? Například výpis z obchodního rejstříku? Soudní rozhodnutí? Oddací list? The Native Translator realizuje kvalifikované překlady a ověřené překlady všech typů textů a dokumentů. Naši překladatelé jsou absolventi vysokých škol s nejméně pětiletou praxí na plný úvazek jako profesionální překladatelé, kteří vždy překládají do svého rodného jazyka. Společně s naším certifikátem kvality ISO 17100 to představuje záruku, že kvalita námi překládaných textů a dokumentů je vždy na vysoké úrovni. Překladatelé, kteří překládají odborné texty a dokumenty z oblasti medicíny, práva, techniky/technologií nebo financí, mají rovněž kvalifikaci nebo odbornou praxi v dané oblasti, což je podmínkou, abyste měli jistotu, že obdržíte kvalitní překlad svého dokumentu. Níže jsou uvedeny některé typy dokumentů, které překládáme: rodné listy, soupisy majetku/nemovitostí, soudní rozhodnutí, rozvodová rozhodnutí, oddací listy, osvědčení o záznamu v matrice, nebo osvědčení o studiu a diplomy z vyšších stupňů vzdělávání, ale i technické dokumenty, jako jsou příručky, lékařské texty a dokumenty, např. disertační práce, články apod.

Potřebujete ověřený překlad dokumentu?

Ověřený překlad dokumentu realizuje certifikovaný překladatel. Certifikovaný překladatel získal osvědčení na základě hodnocení nebo zkoušky provedené úřadem nebo organizací. Překladatel překlad potvrdí osobním razítkem nebo k dokumentu přiloží písemné prohlášení; postup se v jednotlivých zemích liší. Ověřený překlad dokumentu může být nutný, pokud má být překlad použit v úředním kontextu, např. při podání přihlášky na zahraniční univerzitu, soupisu majetku/nemovitostí, žádosti o vízum nebo v rámci soudního řízení.

Překlady dokumentů se zárukou kvality do více než 100 jazyků

Agentura The Native Translator je certifikována podle normy kvality ISO 17100. Naše pracovní postupy kontroluje každé dva roky certifikační orgán, aby bylo zajištěno, že splňujeme požadavky certifikace, což našim klientům samozřejmě poskytuje naprostou jistotu. Kvalita našich překladů je pro nás nejvyšší prioritou a jako jedna z předních světových překladatelských agentur máme možnost spolupracovat s nejlepšími překladateli v oboru.

Důvěrnost bez otázek

Často zpracováváme velké objemy velmi citlivých údajů a informací a velmi dbáme na zajištění přísné důvěrnosti.

Kolik stojí překlad dokumentu?

Nahrajte svůj dokument přímo na náš překladatelský portál a do minuty obdržíte přímou odpověď s cenou a předpokládaným termínem dodání specializovaného nebo ověřeného překladu svého dokumentu. Překlad můžete objednat a zaplatit platební kartou online. Přijímáme: Amex, Diners, Mastercard, Visa, PayPal a ApplePay.

Máte nějaké dotazy? Nebo byste možná chtěli více informací?

Můžete nás kontaktovat 24/7 na e-mailu a uděláme vše proto, abychom vám odpověděli během 30 minut.

The Native Translator je překladatelská agentura certifikovaná podle normy ISO 17100, která se specializuje na poskytování kvalifikovaných specializovaných překladů dokumentů přímo online.

Tyto společnosti věří v naši kvalitu!

<
>