Překlad dánštiny - Překladatel dánštiny ISO 17100

Profesionální odborné překlady a ověřené překlady mezi dánštinou a 25 dalšími jazyky.

Zajistíme pro vás profesionální překlady dánštiny, vyhotovené vysoce kvalifikovanými odbornými překladateli, kteří překládají výhradně do svého mateřského jazyka, současně však na vysoké úrovni ovládají i výchozí jazyk, z něhož se překládá. Všichni z nich se specializují na různé oblasti, a to na základě svého vzdělání a profesních zkušeností. Ovládají specifickou terminologii svého oboru a jsou ji schopni profesionálně používat.

Jsme specialisté na všechny skandinávské jazyky a zpracováváme projekty mimo jiné z těchto oblastí:

  • Technické překlady
  • Překlady z oblasti financí
  • Právní překlady
  • Marketingové překlady a lokalizace / cestovní ruch
  • Překlady z oblasti zdravotnictví 
  • Překlady z oblasti farmacie
  • Překlady a lokalizace webových stránek

Ověřené překlady dánštiny - certifikované překlady dánštiny

Agentura The Native Translator nabízí ověřené překlady do dánštiny a z dánštiny a do/z dalších 25 jazyků. Skutečnost, že překlad je ověřený nebo certifikovaný, je na překladu vyznačena pomocí razítka nebo je dokládána doprovodným dokumentem. 

Procesy ověřování a definice pojmu ověřený překlad se v jednotlivých zemích liší. V zásadě to znamená, že překlad vyhotovuje oficiálně jmenovaný překladatel, jenž složil odpovídající přísežný slib. Naše ověřené překlady vyhotovují přísežní překladatelé z celého světa, disponující všemi zákonnými oprávněními nezbytnými pro vystavení příslušného ověření. Přeložený dokument dodáváme v podobě souboru ve formátu PDF. Pokud požadujete originál, zvolte při objednávání překladu možnost „Překlad včetně vyhotovení v papírové podobě“.

Překládáme mezi dánštinou a následujícími jazyky

Angličtina, arabština, bulharština, čínština, estonština, finština, francouzština, italština, japonština, chorvatština, korejština, litevština, lotyština, maďarština, makedonština, němčina, nizozemština, norština, polština, portugalština, rumunština, ruština,  řečtina srbština, slovenština, slovinština, španělština, švédština, turečtina, ukrajinština, vlámština.

Překladatelská agentura se specializací dánština, certifikovaná podle normy ISO 17100

Agentura The Native Translator si pevně stojí za svým slibem dodržovat nejvyšší standardy kvality překladů. Za účelem splnění těchto standardů jsme se v roce 2011 podrobili certifikaci podle normy ISO 17100:2015* (dříve EN 15038).  Tuto certifikaci udržujeme v aktuálním stavu podstupováním pravidelných auditů prováděných akreditovaným certifikačním orgánem.

Naprostá důvěrnost

Přísně důvěrné nakládání se všemi údaji a dokumenty zákazníků. Naši odborní překladatelé jsou vázáni striktní povinností zachovávat důvěrnost. 

Zde si můžete online objednat překlad dánštiny

U nás si můžete objednat odborný překlad dánštiny nebo ověřený překlad do dánského i z dánského jazyka přímo online. Nahrajte svůj dokument a zadejte objednávku přímo prostřednictvím našeho Překladatelského portálu.

Kontakt a další informace

V případě potřeby dalších informací se na nás můžete obracet po celý rok, 24 hodin denně, prostřednictvím tohoto e-mailu.

The Native Translator je lídrem v oblasti online překladů dokumentů s nepřetržitými službami 24 hodin denně.

Je-li pro vás důležitá kvalita, měli byste se obrátit na certifikovanou překladatelskou agenturu. Agentura The Native Translator je certifikována v Evropě podle normy ISO 17100 a v Severní Americe podle normy CAN/CGSB-131.10.

Tyto společnosti věří v naši kvalitu!

<
>